Masimo

 

 

 

      Firmamız, Masimo yetkili satıcıdır.

 

 

   

 Masimo marka cihazlarımız için irtibata geçiniz...

 

Firmamız, dünya devi Philips Healthcare bayiliğini de bünyesine katarak sunduğu çözümlere bir yenisini daha eklemiştir.

 

 

Medipro

Sektörterde 15 yılı aşan tecrübemizi, 2009 yılında kurulan şirketimizin dinamizmi ile birleştirerek Türkiyenin her noktasına 45'in üzerindeki bayimiz ile hizmet vermekteyiz. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan ve her biri alanında lider üretici firmalar ile çalışıp bu firmaların ürünlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Her zaman ilkeli çalışmayı kendine prensip edinen kadromuz ile ülke çıkarlarını ve insan sağlığını daima ticari menfaatlerden üste tutmayı görev bilmekteyiz. Ticari anlamda güvenilir bir firma olmak , verilen her hizmetin kaliteli  ve düzgün bir şekilde müşteriye sunulması demektir. Sizlere bu güveni yılların vermiş olduğu tecrübeyle sağlıyoruz.

Vizyonumuz uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış dünya markaları ile çalışmak, Türkiye'nin her noktasına en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek, sektöre genç ve dinamik bireyler kazandırmak, insan sağlığına katkıda bulunabilmek, ülke çıkarlarını gözetmek, İlkeli ve duyarlı çalışmaktır.

Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimizin öncelikli çözüm ortağı olabilmek, müşterilerimizle uzun süreli bir beraberlik oluşturmak, dünyanın önde gelen firmaları ile çalışıp en kaliteli çöüzümü sunabilmek, en yeni teknojileri sürekli takip edip bunları ülkemizin menfatine sunmak ve işletmemizin başarısını her geçen gün daha yukarı taşımak mizyonumuzun esaslarıdır.

Tasarım ve Altyapı www.Gtawebtasarım.com